Wielkapedia
Advertisement
Pioro mini.jpg

To hasło w obecnej postaci stanowi jedynie zalążek hasła. Tematyka, której dotyczy jest o wiele szersza. Jeżeli potrafisz, postaraj się je rozwinąć, ku Chwale Wielkiej Rzeczpospolitej.


Madagaskar Reality Show - nazwa programu rozrywkowego transmitowanego 24 godziny na dobę z wyspy Madagaskar.

W programie uczestniczą klony polskich polityków z początku XXI wieku oraz tysiące statystów. Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii, wyspa wygląda dokładnie jak III RP. Program ma zapoznać obywateli z dawną polską rzeczywistością oraz napiętnować nieudolność ówczesnych rządzących. Niczego nieświadome klony są poddawane eksperymentom mającym pokazać gdzie leży granica absurdu, której mimo to nigdy nie udało się znaleźć.

Obywatele mogą również bliżej zapoznać się z rzeczywistością madagaskarską, uzyskując od Departamentu Rozrywki Publicznej wizę turystyczną zezwalającą na podróż i zwiedzanie Madagaskaru. Nie jest to jednak łatwe ze względu na wysoki poziom bezpieczeństwa, wielokrotnie podnoszony w związku z próbami ucieczek klonów. Wiele biur podróży oferuje wycieczki na Madagaskar, ostatnio stał się on również miejscem wycieczek szkolnych.

Advertisement